Czech English German Polish Slovak

Vostok Europe

alt
Název hodinky Vostok - Europe vznikl teprve nedávno - v roce 2003 v Litevském městě Viľnus. Avšak, nejedná se o mladou značku. Zkušenosti a technologie je čerpaná z ruského hodinářského závodu Vostok, který vznikl v roce 1941.

Hodinky Vostok - Europe čerpají svoje náměty v pýše ruského impéria. Jednotlivé edice jsou pojmenované podle různých událostí anebo technologických úspěchů. Nejznámější jsou , GAZ-14 Limouzine \"Čajka\", TU-144, raketoplán Energia anebo ledoborec Arktika.
Všechny modely v nabídce jsou mechanické anebo automatické a jejich maximální povolená odchylka je přibližně 15-30 sekund za den.
Pánské hodinky značky Vostok-Europe se nevyrábějí v dalekých stepích Ruska, ale v hezkém litevském městě Viľňus. I když firma Vostok-Europe vznikla jen nedávno, těží z obrovských zkušeností ruského hodinářského závodu Vostok. V současnosti je Vostok jedním z největších výrobců hodinových mechanizmů v Rusku a patří k pěti největším na světě.
Odborníkům Vostok Europe šlo o to vyrábět hodinky,které by se lišily od všech dosud známých ruských značek a které by ve výrobě i v servisu vyhovovaly mezinárodním měřítkům.Firma Vostok Europe je zastoupená ve více jak 25 zemích světa.


altalt
 
alt VOSTOK_RAKETA_N1

lady_vostokA 13_anchar

Přihlásit

Vytvořit účet

fb iconPřihlásit přes Facebook